Ścieżka rowerowa wzdłuż Wapieniczanki

W dniu 18 października 2017 roku Rada Osiedla Wapienica w związku ze skierowanym do MZD  pismem otrzymała poniższą optymistyczną odpowiedź w sprawie ścieżki rowerowej wzdłuż rzeki Wapienica:

pismo ws sciezki 21 09 2017

 

 

W tym momencie należy podkreślić, że  prawdą jest to, na co  wskazuje MZD – budowa tej ścieżki jest uzależniona od zgód właścicieli prywatnych posesji, przez granice których będzie przebiegać ta ścieżka. Realizacja pierwszego etapu tej ścieżki od ul. Cieszyńskiej do ul. Leśników zgodnie z optymistyczną prognozą MZD (o ile to nie był chochlik drukarski) po wyłonieniu wykonawcy ma rozpocząć się jeszcze w 2017 roku.  W grudniu 2016 roku Rada Osiedla Wapienica zorganizowała spotkanie dla właścicieli działek, po których będzie przebiegać  ścieżka pieszo-rowerowa. W trakcie spotkania doszło do porozumienia między  właścicielem  kluczowej działki dla realizacji pierwszego etapu tej inwestycji a przedstawicielami Urzędu Miasta Bielska-Białej.
Pomimo, że zostały jeszcze 2 miesiące do końca roku to trzymamy kciuki za rychłą realizację inwestycji.

Dodaj komentarz

Wypełnij wszystkie pola formularza!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>