Uwagi do skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej i ul. Harnasiów – Odpowiedź z UM

W listopadzie 2015r. Rada Osiedla Wapienica skierowała do MZD w Bielsku-Białej pismo zawierające uwagi do zaprojektowanego skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej i ul. Harnasiów z ul. Nowomiędzyrzecką wraz z propozycjami zmian. Szczegóły mogli Państwo znaleźć we wpisie: http://wapienica.info/uwagi-do-skrzyzowania-ul-miedzyrzeckiej-i-ul-harnasiow/. W odpowiedzi otrzymaliśmy z MZD w Bielsku-Białej pismo następującej treści:

ODP Harnasiów

 

Rada Osiedla Wapienica w odpowiedzi na powyższe pismo z MZD w Bielsku-Białej wystosowała pismo w tej samej sprawie do Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jacka Krywulta o następującej treści:

pismo do jacka

wraz z załącznikami:

mapka 1

mapka 2

 

Przy okazji uwag do w/w skrzyżowania Rada Osiedla Wapienica pozwoliła sobie przypomnieć wsparcie jakie zapewnił mieszkańcom dzielnicy Wapienica Z-ca Prezydenta Miasta Bielska-Białej Lubomir Zawierucha w kwestii budowy w pierwszej kolejności ronda w rejonie skrzyżowania ulic Międzyrzeckiej i Bohaterów Monte Cassino  w ramach przebudowy ul. Międzyrzeckiej:

pismo do rycerza

Zobaczymy czy nasze prośby zostaną uwzględnione na etapie projektowym, czy po tym jak po wybudowaniu tego skrzyżowania dojdzie tam do tragedii… tak jak w Tychach na zaprojektowanym zgodnie ze „standardami” przejściu dla pieszych.

1 Komentarz:

  1. Pingback: [Międzyrzecka]: walka o rondo ul. Międzyrzecka/ul. Harnasiów – Wapienica

Dodaj komentarz

Wypełnij wszystkie pola formularza!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>