Wapieniczanie zawalczą o dotacje na OZE

Już 7 września 2020 roku rusza nabór wniosków na dotację w wysokości do 95% kosztów kwalifikowanych na montaż paneli fotowoltaicznych (dotacja do 14 250zł netto) i pomp ciepła (dotacja do 28 500 złotych). W tym wypadku nie ma czasu na zastanawianie się tylko należy dwustronnie wydrukowany wniosek wypełnić, podpisać we wszystkich wskazanych miejscach i zaparafować w lewym dolnym rogu każdej strony i zanieść z wymaganymi załącznikami do Biura Obsługi Klienta przy Alei Armii Krajowej 220 w Bielsku-Białej (pawilon pierwszy, lokal 111) na terenie ZIAD od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00 i w soboty między godz. 10:00 a 14:00.

Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo w linku poniżej:

https://www.miastodobrejenergii.pl/aktualnosci/ogloszenie-o-naborze-wnioskow-do-programu-oze/

To szansa na czerpanie bezpłatnej energii ze słońca, dzięki której będzie można np. ogrzewać dom w zimie i to wszystko prawie za darmo ( grantobiorca pokrywa 5% kosztów kwalifikowanych netto oraz podatek VAT za całość inwestycji na OZE).

Dodaj komentarz

Wypełnij wszystkie pola formularza!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>