Zmiana terminu Festynu Charytatywnego w Wapienicy

Dwa dni temu do podopiecznych Fundacji „Nadzieja” dotarła bardzo przykra informacja, że ich mężowie i synowie zostali zabici w trakcie działań wojennych na terenie Ukrainy. Był to dla nich ogromny cios. Z uwagi, że aktualnie są pogrążeni w żałobie i nie są w stanie brać udziału w festynie charytatywnym w najbliższą niedzielę 24 kwietnia, poprosili o przesunięcie tego terminu.
Udało nam się przesunąć festyn na 15 maja 2022 roku (niedziela).
Zwracamy się z prośbą o przekazanie tej informacji swoim znajomym, ponieważ informacja o pierwotnym terminie została przekazana mieszkańcom m.in. podczas ostatniej niedzielnej mszy w kościele parafialnym i istnieje ryzyko, że nie do każdego dotrze informacja o zmianie terminu, ponieważ nie każdy mieszkaniec korzysta z portalu społecznościowego facebook.
W związku z powyższym zaplanowane ognisko z kiełbaskami dla uczestników sprzątania Wapienicy będzie miało miejsce w dniu 15 maja 2022 roku, a nie tak jak wcześniej zaplanowano w dniu 24 kwietnia 2022 roku.
POPRAWIONY Plakat ognisko Klimczokówka(7)
Green Utilitarian Waste Disposal Steps Recycling Poster

Dodaj komentarz

Wypełnij wszystkie pola formularza!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>