Dni Wapienicy 2017 – galeria i podziękowania

Dni Wapienicy 2017 za nami. Dziękujemy za liczne przybycie, to była sama przyjemność móc wszystkich Państwa spotkać w jednym miejscu.

Dni Wapienicy od dwóch lat odbywają się bez budżetu jako takiego. Trochę asygnujemy z pieniędzy na działalność RO, resztę dokładają ludzie dobrej woli. I tak dziękujemy: Jarosławowi Klimaszewskiemu – Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Bielsku-Białej, radnym Krzysztofowi Jazowemu i Piotrowi Ryszce za wsparcie finansowe, radnemu Szczepanowi Wojtasikowi za samochód, transport i noszenie z nami wszystkich gratów, Bogusławowi Puchalikowi za pociągnięcie linii elektrycznej, Zbigniewowi Mamorskiemu za opłacenie zużytej energii elektrycznej, Państwu Nehrebeckim za dorzucenie się do grochówki dla wszystkich i stworzenie na „Manhattanie” przyjaznego miejsca, Johannesowi Luschenowi za nieustanne wsparcie, Piotrowi Bukowcowi za całą technikę po kosztach.

Podziękowania też dla dyrekcji wszystkich placówek oświatowych i wychowawczych: przedszkoli nr 41 i 42, Szkoły Podstawowej nr 32 im. L. Waryńskiego w Bielsku-Białej, Gimnazjum nr 15 im Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej, pani Joli Witkowskiej z Domu Kultury w Wapienicy oraz Mariankom za program artystyczny, Zespołowi Szkół Specjalnych Bielsko-Biała za świetny plakat i udział w konkursie, dżudokom z klubu Gwardia Bielsko-Biała za pokaz, dziewczynom ze Świetlicy środowiskowej w Wapienicy za zajęcia dla dzieci oraz Biuru Zarządzania Energią za energetyczne stoisko i quizy dla dzieciaków.

Specjalne podziękowania od całej rady osiedla należą się członkowi RO, Piotrowi Kochowskiemu, bez zawziętości, znajomości i zaangażowania którego tej kolorowej imprezy by po prostu nie było. Pomagali: Elżbieta Cichoń-Sadowska, Krystyna Stekla, Lucyna Jaśniewska, Danuta Wrona z mężem, Zbigniew Mamorski, Łukasz Bulowski i Marceli Wójcik. A, jeszcze strażacy z OSP Kamienica uratowali nas wypożyczając za darmo ławostoły!

Do zobaczenia za rok! Mamy nadzieję, że już na „Manhattanie” wyposażonym we własne gniazdo siłowe i z przynajmniej dwiema latarniami, o co będziemy wnioskować do odpowiednich jednostek miejskich.

Galeria do obejrzenia tutaj: https://www.facebook.com/rowapienica/posts/1029303817202210

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

dav

sdr

sdr