Manhattan zaprasza

Zabawa Taneczna w WapienicyWłaściciele lokalu gastronomicznego w parku znanym jako „Manhattan” przy ulicy Leśników 14 w Bielsku-Białej Wapienicy zapraszają na dwa wieczorki taneczne. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę 25 lipca 2015 roku (w godz. 17.00-22.00) i poprowadzi go DJ Janusz uczestnik programu Droga do Gwiazd. Drugi wieczorek taneczny odbędzie się tydzień później czyli 1 sierpnia 2015 r. a oprawę muzyczną poprowadzi Józef Nogaj.

Warto również wspomnieć, że Manhattan jest w pewnym uproszczeniu „letnim ogródkiem” znanego w Bielsku-Białej lokalu „Bazyliszek” i jest prowadzony przez nowych właścicieli – Państwa Nehrebeckich. Ciekawostką jest fakt, iż Pan Roman Nehrebecki, który obsługuje lokal gastronomiczny  jest pierwowzorem Lolka z animowanej bajki „Bolek i Lolek” powstałej w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Na Manhattanie znajdują się liczne ławki, huśtawki oraz piaskownica dla dzieci. Podczas zabawy będzie można nie tylko potańczyć i posłuchać muzyki, ale również skosztować lokalnej kuchni, zakupić lody, napoje, przekąski oraz kilka gatunków piwa.

Miejmy nadzieje, że inicjatywa muzyczna nowych właścicieli Manhattanu przypadnie mieszkańcom Wapienicy do gustu, a tym samym uda się ponownie to ciekawe miejsce przywrócić lokalnej społeczności.