Gniazdo dzwonów przy stadionie zlikwidowane

Drodzy mieszkańcy!
 
W związku z urządzeniem przy gniazdach dzwonów do segregacji odpadów umieszczonych obok kwiaciarni przy stadionie małego wysypiska śmieci, Biuro Gospodarki Odpadami na wniosek BBOSiR podjęło decyzję o likwidacji pojemników na odpady segregowane. Nie ma co się dziwić – obok regularnie pojawiały się meble, elektrośmieci, odpady domowe, buty i inne cuda. Na stadionie sezon, co chwilę jakieś zawody – mini wysypisko to średnia wizytówka.
 
Jak na razie wciąż nie ma widoków na PSZOK w Wapienicy, więc albo znajdziemy nową lokalizację (bardziej doświetloną, tak aby trudniej było nocą podrzucać gabaryty) albo gniazd nie będzie wcale. Jeśli macie jakieś pomysły, gdzie można by je było sprytnie ustawić, piszcie w komentarzach.
 
Swoją drogą, naprawdę ciężko zrozumieć ludzi, którzy nie mogą zaczekać na odbiór gabarytów lub zbiórkę elektrośmieci, tylko wywożą je pod osłoną nocy pod gniazda dzwonów czy do parku.
Tu prośba do wszystkich: widzisz? Reaguj! Zapisz tablice, zapamiętaj markę samochodu, zrób zdjęcie, zadzwoń pod 986 i poinformuj dyżurnego, że jakiś ananas wyrzuca śmieci do lasu.
IMAG0517 IMAG0518

Dodaj komentarz

Wypełnij wszystkie pola formularza!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>