Niesamowite wydarzenie dnia 21 kwietnia 2018 roku o godz. 12:00

UWAGA !!! Już 21 kwietnia 2018 roku w sobotę KAŻDY mieszkaniec naszej dzielnicy będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, które zmieni oblicze naszej dzielnicy. Wystarczy tylko stawić się w jednej z 3 umówionych lokalizacji o godz. 12:00. Wybór puntów zbiórki jest dowolny. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu będzie miał do wyboru jedną z 3 lokalizacji:

1) most przy parkingu na ul. Tartacznej
2) schody przy moście na ul. Cieszyńskiej na wysokości przedszkola
3) plac zabaw na ul. Lajkonika

Każdy z mieszkańców, który weźmie udział w tym niesamowitym wydarzeniu otrzyma zupełnie ZA DARMO gumowe rękawiczki i nielimitowane ilości foliowych worków. Utworzone w miejscach zbiórki elitarne grupy społeczników wyruszą w wyznaczone rejony, aby zmieniać naszą dzielnicę na lepsze. Każdy z uczestników będzie mógł zebrać dowolną ilość ŚMIECI do foliowych worków. W nagrodę oprócz chwały, sławy, wdzięczności wszystkich pozostałych mieszkańców każdy z uczestników otrzyma możliwość zupełnie ZA DARMO usmażyć sobie DARMOWĄ kiełbaskę na Wapienickim Manhatanie o godz. 14:00.

Tym sposobem swoim niewielkim wkładem pracy będzie można zrobić wiele dla nas wszystkich poświęcając na to niespełna 2 godziny i następnie wrócić do domu z pełnym brzuchem.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA SPRZĄTANIE NASZEJ DZIELNICY JUŻ W PRZYSZŁĄ SOBOTĘ O GODZ. 12:00 !!!

(Oczywiście jak będzie padał deszcz, to przełożymy to niesamowite wydarzenie na inny termin)

Dodaj komentarz

Wypełnij wszystkie pola formularza!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>